24+ آلة تناسل Gif. یک حلقه همانند شریان‌بند باید برای حفظ خونِ محصورشده در آلت به کار رود؛ در غیر این صورت، نعوظ فوراً فروکش می‌کند. طرح‌های مختلفی از پمپ‌های آلت به وسیلهٔ کارخانه‌های سازندهٔ پمپ آلت تناسلی ارائه شده‌است.

‫بلدنا – الصلاه علي الحبيب شمس لا تغيب صلي عليه‬ from lookaside.fbsbx.com

More images for آلة تناسل » این روش با لمس مکرر آلت طی یک حرکت فشاری از پایهٔ آلت به سمت کلاهک آن انجام می‌شود؛ دستگاه‌هایی هم برای کسب همین تأثیر تولید شده‌اند. دستگاه محکم در قسمت پایهٔ آلتِ نعوظ‌کرده بسته می‌شود؛ و فرد مشغول کنترل ارگاسم (دیرانزالی) می‌شود.

این روش با لمس مکرر آلت طی یک حرکت فشاری از پایهٔ آلت به سمت کلاهک آن انجام می‌شود؛ دستگاه‌هایی هم برای کسب همین تأثیر تولید شده‌اند.

See full list on fa.wikipedia.org پمپ آلت استوانه‌ای است که بر روی آلت مردی نصب می‌شود، همراه با یک پمپ دستی یا موتوری برای ایجاد یک خلأ نسبی در اطراف آلت به منظور مکش برای کشیدن خون به داخل آلت. این وسیله متشکل از یک حلقهٔ پلاستیکی است که به دو میلهٔ دینامیکی متصل است. بر اساس مقاله‌ای از مجلهٔ bjui، این روش منشأ عربی دارد، و واژه‌ای عربی در ارتباط با شیردوشی گاهی اوقات به‌عنوان ریشهٔ لغویِ آن ادعا می‌شود؛ هرچند این نکته قابل مناقشه است و ریشهٔ واقعی این اصطلاح نامشخص باقی می‌مانَد.